„Prawo przyciągania”- czyli jak pozytywne myśli wpływają na nasze życie.

Z pewnością każdy z nas ma w swoim otoczeniu choć jedną osobę, która ciągle się śmieje, buja w obłokach, a jej życie wydaje się być bajką bez jakiejkolwiek wady.
Widzisz taką osobę i z pewnością pytasz samego siebie „Czym ona/on się ode mnie różni?!”
W zasadzie niczym. Jest zwykłym przeciętnym człowiekiem, z pewnością mającym swoją historię. Chodzi, śmieje się, pewnie czasem płacze, mówi, załatwia swoje potrzeby fizjologiczne itp, itd.. Nie różni się niczym innym oprócz samego myślenia i poglądu na życie.

Kiedy myślimy pozytywnie nie dopuszczamy do siebie negatywnych emocji, wszystko wydaje się prostsze, a wyjście z każdej problematycznej sytuacji zawiera choć jeden argument na +.

Z pewnością taki tok myślenia przejawia każda pozytywna osoba w twoim otoczeniu.

Tak na dobrą sprawę, zastanawiając się trochę dłużej można dojść do wniosku, w tytułowym „Prawie przyciągania” jest wiele prawdy.
Jeśli myślimy pozytywnie, przyciągamy pozytywne sytuacje, pozytywnych ludzi, pozytywne rzeczy, pozytywny uśmiech.
Aby to potwierdzić zastanów się przez chwilę jakimi ludźmi otaczają się pesymiści (jeśli w ogóle otaczają się jakimiś ludźmi). Otaczają się ludźmi toksycznymi, których nie obchodzi wyciąganie ich z dołka, ale go powiększanie.
Z drugiej strony nikt nie lubi osób wciąż użalających się nad sobą. Wolimy tych, którzy zarażają nas optymizmem i chęcią do życia.
Ludzi nie obchodzi to, alby cię pocieszać, ale to żeby się z Tobą śmiać.

Kolejną zasada „prawa przyciągania” jest wykluczenie złych sytuacji. Nie bierz pod uwagę tego, że coś może źle pójść. Jeśli coś nie wyjdzie najwyraźniej tak już musi być. Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego, a każde źle kończące się wydarzenie ustępuje miejsca lepszemu.

Więc nie załamuj się tylko dlatego, że coś nie poszło. Wyciągnij z tego wnioski i dziękuj, że mogłeś/aś się czegoś nauczyć.

„Wskazówka w pigułce” czyli co masz robić aby PP zadziałało i w Twoim życiu!
-Pomyśl;
-Poproś;
-Dziękuj.

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania. :)
Pamiętaj.
fc4d67152846ee1aa4b6805

3 komentarze do “„Prawo przyciągania”- czyli jak pozytywne myśli wpływają na nasze życie.

  • Jasne że Pozytywne Nastawienie.. ale.?
   Jeśli marzymy, ustawiamy się na tryb IMAGINACYJNY tzn. Realizować chcemy to co tradycja niesie, co znane i uznawane, Stajemy w pozycji Nieświadomości, Niechęci POZNAWANIA tego CO JEST ale nasz gatunek, masy nie zdołały poznać a JEST WAŻNE…np do WLASCIWEGO ROZWOJU UMYSLU!..
   …dlatego trzeba Tworzyć.. Program- dewizę Życiową jako Wypełnienie Potrzeb (Pozytywny Kształt) w których NIE ZAZNACZAMY niczego co Nam wydaje się Być Pozytywnym (czy Celem w detalach!).. wg Nas, Ziemi..
   . Rozwinięciem Naszych Cech (pozytywnych) w taki sposób.. żeby Dawał w efekcie Ten Założony Kształt, postawa… po jakimś czasie Nam, nawet innym, Max Satysfakcji…bez kolizji z innymi…Nasze Dopełnienie Cech Nadanych LOS-em.
   Zapamiętajmy.. że nie ciało …jest ważne a UMYSL i Jego ZAPLANOWANY Kształt WYPEŁNIONY… tylko Tym,… co Oznacza ROZUMNĄ Świadomość Istnienia.
   Nie musimy wysilać się na Zrozumienie a Przyswajanie sobie ..Takich Wyższych cech, rozwijanie swoich (czasem ukrytych)…pozytywów.
   Marzenia… to nasze Nieuświadomione wyobrażenia, wydające się nam często „wartościami”. DOPEŁNIENIE Umysłowe,, to sięganie po NIEZNANE ZASADY DANE MATERII jako Jej Właściwe(bez naszej „ingerencji” Wyobraźni tradycyjnej) Rozwinięcie.
   WIEM, Działam Świadomie (z Perspektywą jakiegoś Wyższego celu) oznacza rodzaj Uzupełnienie i Wypełnienie MÓZGU Tym, co Daje Jemu Pełnosprawność Zaplanowaną. O to chodzi nam..wyrażając Nasze Życzenie (długofalowy proces kontynuacji.. tej formuły.. która JEST SYGNAŁEM a Odebranym, Realizowanym Naturalnie.. Przez Coś… Poza Materią, Nieznanego na Ziemi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>